Bize Dokunun

 

Biz sizlerden bir şeyler duymayı seviyoruz.

 

E-Posta:

iletisim@adalyazeytin.com

Adalya Tüketici Hattı

0 (850) 305 0 782

Bize Ulaşın


Bizi ziyaret edin.

 

Merkez Ofis:

Muratpaşa Mah. 569. Sok. No:40 A 

Muratpaşa, Antalya

Bizimle iletişime geçmek için bu formu kullanabilirsiniz. Talebinize en kısa sürede döneceğiz.

Ayrıntılarınız gönderildi

Belirtmek İstediklerimiz

1

Erişim

Tüm Internet kullanıcılarının erişimine açık olan addalyazeytincilik.com, site ziyaretçilerine görsel açıdan zengin bir deneyim sunmaktadır.

2

Kullanım Koşulları

Bu web sitesi, sizi bilgilendirmek ve eğlendirmek için hazırlanmış olup, web sitesini kullanırken zevk alacağınızı umuyoruz. Lütfen web sitesine göz gezdiriniz ve sitenin çeşitli farklı özelliklerini kullanınız, fakat web sitesini kullanmanızın Genel Kullanım Koşullarına tâbi olduğunu lütfen unutmayınız.

3

İptal ve İade

Teslimat politikası
Sitemizde bulunan ürünler, ödeme yaptığınız tarihten en geç üç iş gününde anlaşmalı lojistik firmalarımız ile kargoya verilir. İlgili lojistik firması , Antalya ve çevresinde bulunan iller ile  İstanbul, Ankara , Kocaeli, Bursa teslimatları bir ila üç iş günü içerisinde, yukarıda belirtilen bölge ve diğer iller haricindeki, bölge ve Anadolu illerine ise üç ila beş gün içerisinde ürün teslimi yapılır.

(NOT: Lojistik Firmaları ile çalışmamız nedeni ile teslimat süreleri Lojistik Firmasından kaynaklanan olası gecikmeler ihtimali düşünülerek yazılmıştır. Sevkiyat Genellikle bu sürelerin maksimum kısmından daha kısa sürmektedir.)

Garanti Koşulları
Firmamızda satılan tüm ürünler, orijinal olup firmamızın garantisi altındadır. Siparişleriniz gönderilmeden önce kontrol edilerek kargoya teslim edilmektedir.Teslimat anında üründe herhangi bir yırtılma, kırılma veya benzer sorun görürseniz ürünü teslim almayarak kargo sorumlusuna iade ediniz.

Sipariş iptalleriniz için aynı gün içerisinde 0(850)3050782 telefondan yada satis@addalyazeytincilik.com  adresinden  işlem yaptırabilirsiniz. Kargoya teslim edilmiş ürünlerin sipariş iptali yapılamamaktadır.

İade Koşulları
Satın alınan bir ürün ambalaj kapağı açılarak, eksiltilip su vb gibi başka maddelerle çoğaltılmadığı sürece ve ürün beğenilmediği takdirde fatura tarihinden itibaren 14 gün içinde iade edilebilir. Bunun için;
a) Ürün faturası ile birlikte gönderilmeli.
b) Ürün orijinal ambalajı ve kutusuyla birlikte gönderilmelidir.
c) Ürün hangi kargo ile teslim edilmiş ise o kargo ile gönderilmelidir.
ç) Ürün herhangi bir şekilde hasar görmemiş, eksiltilmemiş olmalıdır.

4

Mesafeli Satış Sözleşmesi

Aşağıdan mesafeli satış sözleşmemize ulaşabilirsiniz.