Kalite

Politikamız

1989'dan beri

Tedarik Zincirine Yeni Bir Anlayış Kazandırıyoruz

• Zamanında, doğru ve eksiksiz teslim edeceğimiz ürünlerimizde gıda güvenliğini sağlamayı, 
• Sürekli eğitimlerle çalışanlarımızı, teknoloji  endüstri mühendisliği altyapısı ile geliştirerek sektörün öncüsü olmayı, 
• Özenli çalışan, işini sahiplenen kişilerden oluşan, müşteri odaklı, verimli ve başarılı bir takım olmayı, 
• Tüm faaliyetlerimizde çevreye duyarlı, yasa ve yönetmeliklere uygun hareket etmeyi, 

gıda ürünleri tedarikçiliği sektörünün öncü firması ADALYA olarak taahhüt ederiz.

ADALYA ürün ve hizmet kalitesine her zaman güvenebilirsiniz.

ADALYA olarak müşterilerimize verdiğimiz hizmetin kalitesini üst seviyede tutmak, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini tümüyle anlamak ve karşılamak en önemli hedefimizdir. 

Çalışacağımız tedarikçileri seçerken son derece titiz davranmaktayız. Tedarikçi denetimleri ve planlı olarak yapılan ürün analizleri ile de sağladığımız kaliteyi sürekli hale getirmekteyiz.

Depolarımıza sevk edilen ürünler kontrol edildikten sonra depolarımıza kabul edilmektedir.

Her zaman kaliteli ve ilk günkü tazeliğine yakın ürünler sunabilmek için mal kabul sırasında mümkün olan en yeni üretim tarihli ürünler depolarımıza alınmaktadır.

Depolarımızda ürünlerin son kullanma tarihi kontrolleri sağlanmaktadır. Böylece son kullanma tarihi geçmiş veya bir önceki teslimattan daha yakın son kullanma tarihli ürün sevk etmemekteyiz. 

Bütün bu operasyonların sağlıklı şekilde yürütülebilmesi için  ADALYA olarak endüstri mühendisliği tabanlı eğitimlerle sektörde fark oluşturacak bir pozisyona kendimizi taşımaktayız.